Λίστα επιτυχόντων στις Πανελλαδικές Εξετάσεις 2013
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ 90% |
||
Επώνυμο | Όνομα | Σχολή Επιτυχίας |
ΑΖΟΙΔΟΥ | ΕΛΙΣΑΒΕΤ | ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΕΡΡΕΣ) |
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ | ΜΑΡΙΝΑ | ΛΑΪΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (ΑΡΤΑ) |
ΑΝΔΡΟΝΗ | ΑΝΑΤΟΛΗ | ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) |
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) |
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ | ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΧ/ΣΗΣ ΕΚΚΛ/ΚΩΝ ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
ΑΡΤΟΠΟΙΑΔΗΣ | ΚΩΝ/ΝΟΣ | ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) |
ΓΩΤΣΙΟΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΒΕΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ |
ΔΑΜΙΑΝΟΥ | ΞΑΝΘΙΠΠΗ | ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛ. ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ/ΣΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) |
ΖΑΚΑ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ | ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ) |
ΖΕΚΟΛΛΑΡΙ | ΒΑΝΙΝΑ | ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ) |
ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΟΥ | ΘΕΟΔΩΡΑ | ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) |
ΚΑΜΑΡΙΝΟΥ | ΒΑΣΙΛΙΚΗ | ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) |
ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) |
ΚΟΚΟΤΑ | ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ | ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) |
ΚΟΥΦΟΣ | ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ | ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ) |
ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ | ΧΡΙΣΤΙΝΑ | ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) |
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ | ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ(ΛΑΜΙΑ) |
ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ | ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛ. ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ/ΣΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) |
ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΟΥ | ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ | ΜΗΧΑΝΟΛ. ΜΗΧ/ΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜ/ΚΟΥ ΣΧΕΔ. Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) |
ΛΙΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) |
ΜΑΚΡΗ | ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ | ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) |
ΜΑΧΑΙΡΙΔΗΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ | ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΕΡΡΕΣ) |
ΜΗΤΟΥ | ΠΑΣΧΑΛΙΑ | ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) |
ΜΙΛΚΑΚΗ | ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ | ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) |
ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ | ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ | ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) |
ΜΠΙΤΟΥΛΗ | ΒΑΣΙΛΙΚΗ | ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ) |
ΜΠΡΑΤΑΝΗ | ΑΝΝΑ | ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) |
ΝΑΚΑΣ | ΧΡΗΣΤΟΣ | ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ |
ΝΑΛΜΠΑΝΤΙΔΗΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ | ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) |
ΝΤΑΟΥΤΛΛΑΡΙ | ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ | ΒΙΒΛΙΟΘ/ΜΙΑΣ & ΣΥΣΤ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) |
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ | ΣΟΦΙΑ | ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) |
ΟΣΜΑΝΛΛΑΡΙ | ΚΛΕΒΙΣΑ | ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) |
ΠΑΛΤΙΜΣΗΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) |
ΠΑΛΤΙΜΣΗΣ | ΦΩΤΙΟΣ | ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) |
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛ. | ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΕΝΔΥΣΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ) |
ΠΑΝΤΕΛΗ | ΧΡΙΣΤΙΝΑ | ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) |
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ | ΑΒΡΑΑΜ | ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ) |
ΠΑΠΟΥΛΙΔΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ |
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) |
ΡΑΠΑΤΣΑΚΟΣ | ΠΑΥΛΟΣ | ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) |
ΣΑΙΒΑΝΙΔΟΥ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ | ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) |
ΣΑΜΑΡΑ | ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ | ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) |
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ | ΚΥΡΙΑΚΟΣ | ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) |
ΣΠΑΝΟΥ | ΑΝΔΡΙΑΝΑ | ΜΗΧ/ΚΩΝ ΤΕΧΝ. ΠΕΤΡ/ΑΙΟΥ & ΦΥΣ. ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) |
ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ | ΙΩΑΝΝΑ | ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) |
ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ | ΜΑΡΘΑ | ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ) |
ΤΣΑΚΟΥΡΙΔΟΥ | ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ | ΕΚΠ/ΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) |
ΦΥΛΑΚΗΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΛΗΡ/ΚΩΝ & ΕΠΙΚ/ΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ) |
ΦΩΤΙΑΔΟΥ | ΣΟΦΙΑ | ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) |
ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ | ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) |
ΧΑΤΖΟΥΔΗ | ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) |
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ | ΡΑΦΑΗΛΙΑ | ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) |
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ 10% |
||
Επώνυμο | Όνομα | Σχολή Επιτυχίας |
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ | ΓΕΩΡΓΙΑ | ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) |
ΑΡΟΥΤΖΙΔΟΥ | ΜΑΡΙΝΑ | ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) |
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ | ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ | ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) |
ΤΡΑΙΚΟΥΔΗ | ΛΥΔΙΑ | ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΡΗΤΗΣ |